osaczeni

Muzyka, Humor , kultura Wschodu , Tuning... ciekawy?? Zajrzyj a nie pożałujesz. :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-09-09 20:54:58

skater

osaczeni muzycznie

6943563
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Złote i kolorowe myśli polityczne

TEKST NIE MA ZA ZADANIE NIKOGO OŚMIESZYĆ.



Marek Belka
• Dzisiaj jeżeli ktoś chciał tę funkcję objąć musi mieć po 1 - tendencje samobójcze, po 2 - nie wiem , chyba sadomasochistą musi być.
• Nie ma takiej instytucji jak dymisja Rządu, który nie został jeszcze powołany , byłby to nowy , oryginalny wkład do rozwoju myśli demokratycznej w świecie.
• Ta informacja jest logicznie zbędna, a dla ministra finansów - bardzo korzystna, bo on wtedy po prostu pokazuje jaki ma plan działania. Bez tego to jest tak jakby ciął na kocią łapę.
• Przepraszam bardzo - z ministra finansów robić frajera ?
• To są rzeczywiste obiecywania gruszek na wierzbie, które się dzisiaj przypisuje SLD, a tak naprawdę to nie SLD sadzi te gruszki na wierzbie.
• Można ciąć różnie, mniej lub bardziej dolegliwie, zawsze to będą cięcia dolegliwe.

Marek Borowski -
• To co pan wykonał tutaj przed chwilą w swojej bardzo łagodnej i dobrotliwej wypowiedzi to młodzież nazywa stójką na dwunastnicy.
• Poseł Dziewulski ma barwny język ale tym razem chyba dał ciała.

Władysław Frasyniuk -
• Polityka to nie konkurs piękności i z cała pewnością w tej konkurencji nie będzie się liczyła jędrność pośladków, mimo, że pierwszy odruch jest taki, że tych trzech panów budzi sympatię.
• Polityk musi także pokazać, że jest człowiekiem, który potrafi wziąć to zgrzewkę wody najpierw zorganizować, a potem ją załadować . Jak sam nie potrafi to trudno żeby rządził państwem.
• Wiem, że są tacy ludzie na korytarzach, mówią - Frasyniuk - BARBARZYŃCA W OGRODZIE. Człowiek, który nie jest profesorem, twórcą, nie ukończył uniwersytetów, nie bywał na stażach zagranicznych. Ale też są tacy, którzy mnie pytają - Władku, dlaczego teraz? Być może dlatego, że mam świadomość, że jestem barbarzyńcą w ogrodzie. I być może jest to czas żeby na czele tej partii stanął barbarzyńca, który mówi jasnym i prostym językiem.

Bronisław Geremek -
• My jesteśmy jak Adam , z którego żebra powstają kolejne partie polityczne i chcę żeby konkluzja była jasna i prosta - Unia Wolności była i jest
• Takim ludziom właśnie można zawierzyć. Oni ani gruszek na wierzbie nie proponują ani nie zjadają gruszek, które inni wyhodowali. Ja myślę, że to jest partia, której zaufać dlatego warto.
• Niech będzie jak najmniej tłuczonej porcelany i niechaj naprawdę wyborca wie o co w tym wszystkim chodzi, bo nie może być tak, żeby polityka nie miała sensu.
• Teraz usiłuję jednoznacznie powiedzieć to co kiedyś Mark Twain powiedział o sobie: "wiadomość o mojej śmierci jest przedwczesna". Unia Wolności jest i żyje.

Bronisław Komorowski -
• Mam pięcioro dzieci - bez klonowania to się udało.
• Jako SKL nie chcielibyśmy być traktowani na tej zasadzie, że ktoś ma pomysł na zewnątrz gwizdnie na palcach, a poważne stronnictwo ma w dyrdy tam lecieć.
• Operacja w Kosowie wypadła na moment naszego miodowego miesiąca jako świeżego członka sojuszu Północno atlantyckiego.

Andrzej Lepper -
• Gdzie my się spieszymy ? Po co? Po to żeby stosować 10 - krotne więcej chemii niż dzisiaj na polskich polach. Po to żeby trzodę, bydło, drób karmić dioksynami, hormonami wzrostu i również szlamem z odzysku szamb, bo oni to stosują. Ohyda , obrzydzenie bierze.
• Unia Europejska to piękne hasło. Wszyscy wierzą w to ,że Unia nam da wszystko. Jest to kłamstwo, skąd się biorą pieniądze w Unii Europejskiej , przecież tam nie włączają maszyn i nie drukują pieniędzy, pieniądze z księżyca im nie spadają.
• Super, hipermarkety - mówią niektórzy, że one dają nowe miejsca pracy. To jest fałsz i zakłamanie, obłuda. Supermarkety wykorzystują nas, to jest niewolnictwo po prostu.
• Dzisiaj z kilograma mięsa robią szynki 2 kilogramy, a niektórzy już 2,5, i tak samo z kiełbasą. Ze wszystkim tak jest. Najważniejsze maszyny dzisiaj w zakładach mięsnych to jest nastrzykiwarka i masownica. Jemy po prostu chemię, ohyda bierze.
• Zachód karmi trzodę chlewną, bydło, drób używając dioksyn, hormonów wzrostu skąd mamy BSE. No człowiek ingerował w naturę . Przecież przeżuwacze, znaczy bydło, nie jest przyzwyczajone żeby jeść mięso. Tacy mądrzy, autorytety na skalę światową nie przewidzieli tego, e będą skutki uboczne , szkodliwe dla zdrowia i życia ludzi.

LESZEK MILLER -
• Jak się wygrywa wybory to ugrupowanie , które wygrywa przypomina piękną pannę młodą, konkurentów do ręki jest zawsze dużo. Nie ulega wątpliwości, ze nasza koalicja jest taką piękną panną młodą i posażną w dodatku, bo mamy bardzo dużo mandatów i duże poparcie społeczne.
• Prezydent jest przywiązany do idei Senatu , SLD nie, a prawdziwa jednomyślność jest tylko na cmentarzu.
• Przyzwyczailiśmy się do pewnej anormalności, a anormalność przewlekła staje się niestety normą.
• Konferencja programowa AWS obradowała pod hasłem 'AWS znowu w akcji" . No ta zapowiedź wywołała powszechny popłoch. Ratuj się kto może i SKL i Jan Maria Rokita zareagowali natychmiast uciekając na Platformę Obywatelską.
• Właśnie teraz dobiega końca żałosna gra c-klasowej drużyny, drużyny bez kapitana, trenera i kibiców, którzy zawiedzeni odeszli .Za niecałe trzy miesiące ta kuśtykająca ekipa przestanie udawać narodową reprezentację. Mam nadzieję, że inny zespół założy biało czerwone koszulki.
• Albo po prostu zmienia się szefa urzędu centralnego albo nie. Tymczasem hamletyzowanie pana premiera, robienie rozmaitych min wskazuje tylko na to co już powiedziałem - przewlekłość anormalna staje się powoli normą.

STEFAN NIESIOŁOWSKI -
• Chcemy ograniczyć ten straszny wyzysk, to poniżanie ludzi to co ma miejsce w supermarketach . Dzisiaj pewną kategorię pracowników nazywa się podłogą ,gdzie ludzie mają odmrożone ręce od wyrzucania ryb z lodówek, gdzie dziewczyny jeżdżą na wrotkach, może bardzo atrakcyjnie wyglądają ale tylko, że łamią nogi.
• Oczywiście powinniśmy dążyć do tego żeby pokonać SLD, zawsze można liczyć na głupotę przeciwnika, na to, że znowu coś powiedzą . Bardzo tu duże nadzieje pokładam w języku pana Leszka Millera, no liczę ,że jeszcze parę występów pana Siemiątkowskiego na temat służb specjalnych, jeszcze jakiś kolejny występ pani Banach, bardzo liczę na panią Sierakowską.
• Taka monolityczna jedność, że wszyscy mówią to samo każdy się z każdym zgadza jest w Korei Północnej.
• Pan prezydent Kwaśniewski ma jakiś przedziwny talent, że kiedy powinien mówić to milczy, a kiedy powinien milczeć to mówi.
• W wymiarze politycznym prezydent zaprasza prezydenta - to nie jest AWSP, to jest SLD. Niech robi co chce, ja bym go o nie prosił o nic.

Władysław Serafin -
• Nasze kobiety grają i śpiewają krowom, bo wtedy lepiej się doją i lepsze mleko dają, i myślę dlatego nasze dziewczyny są rumiane, bo to mleko piją.
• Jeżeli już uchwalą i uzgodnią cele i zasady interwencji to okazuje się, że w kraju jest zaledwie 11 ubojni mogących interwencje agencji realizować. Zatem krowa i byk staje się turystką w poszukiwaniu ceny.

Lech Wałęsa -
• Kaczyńscy zawsze , o są ludzie urodzeni do walki, już o pierś matki musieli walczyć, a więc będą zawsze walczyć i dlatego oni całą pracę ustawiają przez walkę do osiągnięć.
• Mówiąc o kiepskich koniach mówiłem, że w tym momencie budowania one są kiepskie, a kto jest tu silniejszy, nie wiadomo. Jutro mogą być te konie dobrze podżywione, dobrze ustawione. Ja mówiłem - w tym momencie nie mogę na to wchodzić, bo nowi ludzie muszą budować na razie kiepscy ale jutro dobrzy.
• Ta roślinka to ona jest tak wszędzie podobna i jednocześnie mniej może zaszkodzić i to z tego punktu widzenia raczej wybór kuchni.
• W tamtym czasie ja byłem jak to mówią z rewolucji, strasznie moje zainteresowanie świata było, ja przyjmowałem średnio około 15 delegacji dziennie, a w międzyczasie podpisywałem stereo różne papiery.
• Nie wyrabiam. Gdybym miał zdrowie to naprawdę mógłbym nie wrócić za 5 lat, tak duże jest zainteresowanie. Ja robie to dość luźno więc podoba to się i dlatego mam bardzo dużo zamówień.

Henryk Goryszewski -
• Odczuwam nieodpartą potrzebę jak patrzę na ten uśmiech i na to spojrzenie w bezkresną dal bezrefleksyjnie utkwione - żeby zadedykować panu premierowi refren z pewnej kabaretowej piosenki - Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze spieprzyć ? - dziękuję panu posłowi, bo już przeraził mnie pan poseł, już się bałem, że zacznie pan śpiewać.
Władysław Bartoszewski -
• To jest sprawa bardzo prosta - właściwie wóz albo przewóz , rybka albo pipka, a ja jestem bardzo zainteresowany i rybkami i grzybkami, idę a tam jest mleko na sali.
• Każdy może żądać czego chce , natomiast nie tak gorąco się je jak się gotuje.
• Co można więcej zrobić - czy mamy się samospalić?

JAN MARIA ROKITA -
• Nie mój koń, nie mój wóz , malowane jajka wiózł
• Konserwatyści są konserwatystami, nie biegają jak pchły z kwiatka na kwiatek. Boże, pchły z kwiatków chyba nie biegają, no biedronki właśnie albo jakieś inne takie owady, motylki, o !
• To jest trudna sytuacja - taka oto zamężna kobieta z życiowym doświadczeniem dostaje od bardzo młodego mężczyzny propozycję po tygodniu znajomości - wyjdź za mnie . Sądzę, że jedyna odpowiedź to - zostańmy przyjaciółmi.
• Na tym polega cały urok, cały uśmiech, cała ta ładna twarz. Platforma Obywatelska, która porozumiała się z SKL/em, że tam każdy jest zagrożony, nie jest pewien dnia ani godziny.
• Nie będę koncentrował swojego czasu na tym ażeby prośbą, groźbą i podstępem zmuszać posłów do tego ażeby uczestniczyć w pracach komisji. Ja się nie zgadzam na to, jak do jasnej cholery działa ten Parlament.
Prymas Józef Glemp -
• Czasem ludzie innych zawodów zazdroszczą rolnikom. Ziemia daje wam spokój, nie trzeba się denerwować, nadto zdrowe powietrze, zapach ziół, powiew wiatru, śpiew ptaków, cykot świerszczy, kumanie żab, przytulne izby, nie ma klatki schodowej, przeklinających sąsiadów, pilnuje obejścia piesek. Wsi spokojna, wsi wesoła, który głos twój chwale zdoła - pisał Kochanowski. Ładnie słuchać o tak malowanej słowami wsi ale takiej wsi naprawdę nie ma.
• Te drogi szły coraz dalej, coraz szersze aż stały się takim wielkim torowiskiem, który wciągnął Stefan Wyszyński na obszar odpowiedzialności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clubbers.pun.pl www.menagoskokowdsj3.pun.pl www.perlawroclaw.pun.pl www.pzwmyslenice.pun.pl www.teampoland.pun.pl